HR Consulting

HR Consulting

 

W ramach współpracy z naszym ekspertem, oferujemy naszym klientom wsparcie HR w następującym zakresie:
- rekrutacje,
- outplacement,
- szkolenia i rozwój.

Usługi rekrutacyjne


Bez względu na wielkość firmy, branżę, czy lokalizację, wyszukamy dla Ciebie najlepszych kandydatów dostępnych na rynku.
Realizujemy projekty rekrutacyjne dotyczące zarówno pojedynczych stanowisk specjalistycznych, jak i managerskich, a także budowania całych zespołów i działów odpowiedzialnych za dany obszar w firmie.

Usługi outplacementowe


W przypdaku konieczności redukcji zatrudnienia, wynikającej ze zmiany modelu biznesowego, czy restrukturyzacji firmy i wiążących się z nimi likwidacji stanowisk, wspieramy odchodzących pracowników w procesie podejmowania nowej pracy.
Konsultacje mogą mogą mieć charakter sesji indywidualnych oraz warsztatów grupowych, a ich zakres tematyczny obejmuje m.in. pracę nad:
- dokumentami aplikacyjnymi,
- budowaniem i dbaniem własnej marki (personal-branding) w sieci (z głównym naciskiem na social media),
- wyszukiwaniem i docieraniem adekwatnych ofert,
- właściwą narracją podczas rozmów z osobami rekrutującymi,
- negocjacją warunków.

Wspieramy też w ułożeniu właściwej komunikacji związanej z informowaniem pracowników i przeprowadzaniu ich przez planowane zmiany.

Usługi szkoleniowo-rozwojowe


Pomagamy dobrać odpowiedni program rozwojowy dla Twoich pracowników, dopasowany do bieżącyh potrzeb, kultury organizacyjnej, a także planów związanych

z rowojem Twojej firmy. Nasze działania w tym obejmują pomoc w ułożeniu strategii i struktury szkoleniowej, dobór tematyki i formuły adekwatnie do potrzeb (grupowych

i indywidualnych) oraz realizacja założonego programu wraz z jego ewaluacją.

Zapraszamy do kontaktu!