O-nas

 

"Człowiek potrzebuje człowieka, żeby być człowiekiem". Johannes Robert Becher

 

Integrite według słownika to integralność, uczciwość, prawość, spójność. Jeden wyraz, który idealnie opisuje naszą firmę.

Co nas połączyło?

Połączyła nas przyjaźń, wspólna wizja i marzenia. Na każdym etapie rozmów i planów wiedziałyśmy, że potrzebujemy siebie nawzajem. Zebrałyśmy nasze umiejętności i pomysły, aby stworzyć firmę, która stanie naprzeciw oczekiwaniom klienta i równocześnie pozwoli nam realizować swoje cele zawodowe. 

Czym się zajmujemy?

Naszym głównym założeniem jest stworzenie Centrum Biznesu, w którym przedsiębiorca otrzyma wsparcie ekspertów w różnych dziedzinach swojej działalności. Główną specjalizacją jest obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Nasza wiedze poparta jest Certyfikatami MF oraz licznymi szkoleniami. Ponadto wśród usług dzięki współpracy z ekspertami znajduje się pośrednictwo kredytowe, hr constulting oraz pozyskiwanie i rozliczanie projektów. 

Dlaczego my?

Chcemy wyróżnić się dyspozycyjnością, prowadzić spotkania podsumowujące, na których klient może zadać pytanie oraz otrzymać cenne uwagi. Oddajemy również w ręce naszych klientów portal za pomocą, którego komunikacja będzie prosta i szybsza.

Dla nas każdy klient ma indywidualne potrzeby, dlatego wysłuchamy wszystkich propozycji i sprostamy nawet bardzo wymagającym oczekiwaniom.  

Będziemy cząstką Twojej organizacji.

Masz pytanie? 

Napisz na adres biuro@integrite.com.pl